" />
1.12.2017 | Petr Sumbal

Frýdecko-místecké béčko čeká výjezd do Horního Benešova

"B" tým Frýdku-Místku nezažívá snadné časy. Nedaří se mu, prohrává jeden zápas za druhým a klesl v tabulce Krajské ligy Moravskoslezského kraje až na sedmé místo. Horní Benešov je v tabulce o jednu příčku a čtyři body hůře. Rysi budou chtít v Horním Benešově uspět, aby se od něj v tabulce ještě více odpoutali.

Frýdek-Místek "B" chce zpřetrhat nepříznivou sérii

Frýdek-Místek "B" nastartoval sezonu skvěle a dokonce se octil v jednu chvíli na prvním místě tabulky, to když dokázal doma porazit Studénku v úžasném zápase 5:3. Pak rysi ještě porazili poslední Nový Jičín "B" 10:0, ale od té doby jejich forma odešla neznámo kam.

Béčko zažilo listopad hrůzy. V tomto měsíci odehrálo šest utkání a všechny do jednoho prohrálo. Začalo to těsnou porážkou 3:4 v Orlové, následovala prohra 2:3 na nájezdy v Rožnově a 1:4 na ledě Poruby. Ani návrat na domácí led mladým rysům nepomohl. Přišla prohra 1:6 s Bohumínem. Následně béčko prohrálo 4:6 v Krnově před domácím publikem 3:5 s Českým Těšínem.

Další ztrátu už si tak "B" tým Frýdku-Místku nemůže dovolit, pokud chce propad tabulkou zastavit. Ztráta na týmy před ním ještě není tak velká. Krnov má o dva body více, Poruba pak o šest.

Horní Benešov se může Frýdku-Místku "B" nepříjemně přiblížit

Horní Benešov odstartoval sezonu těžkými třemi zápasy na ledech soupeřů. Dva z nich dokázal vyhrát a začátek ročníku tak měl pozitivní. Následovaly ale hned čtyři porážky v řadě. Mezi nimi byl i debakl 0:7 od béčka Frýdku-Místku.

Pak Horní Benešov porazil doma Krnov, ale následně padl v těsných soubojích se Studénkou a Českým Těšínem, tedy týmy z horní poloviny tabulky. Po vítězství 8:7 v divoké přestřelce nad Rožnovem pod Radhoštěm pak Benešov vyhrál i nad Novým Jičínem "B" a naposledy nestačil na Orlovou, které na jejím ledě podlehl jasně 1:5.

Tyto výsledky Benešovu zaručují až osmé místo v tabulce Krajské ligy. Na Frýdek-Místek "B" však ztrácí jen čtyři body a v případě dnešního vítězství by se na něj dotáhl na odstup jediného bodu.Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna