14.6.2017 | Mario Schüler

Rozlosování WSM Ligy 2017/2018

Český svaz ledního hokeje vydal oficiální rozlosování WSM Ligy v sezoně 2017/2018.

To na co se čekalo od včerejšího dne, se dnes stalo skutečností. Český svaz ledního hokeje v odpoledních hodinách zaslal na kluby hrající WSM ligu oficiální rozpis základní části. Ta bude mít stejně, jako minulý hokejový ročník 52 kol. Slova řídícího pracovníka WSM Ligy pana Setikovského byly vyslyšeny a rozlosování soutěže je pro domácí zápasy uděláno spravedlivějším systémem, než tomu bylo v minulosti. Hokejisty Frýdku-Místku čeká před domácími fanoušky 11 zápasů ve středu, stejnou porci zápasů uvidí diváci taky v sobotním odpoledni a čtyři domácí prvoligové zápasy budou k vidění ve vložených pondělních termínech.

1. kolo 09. 09. 2017 sobota
1001. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou
1002. Hokej Ústí nad Labem
Valašský hokejový klub
1003. HC Energie K. Vary
HC Frýdek Místek
1004. Rytíři Kladno
SK Kadaň
1005. HC Zubr Přerov
LHK Jestřábi Prostějov
1006. HC Stadion Litoměřice
HC Motor Č.Budějovice
1007. HC Slavia Praha
HC AZ Havířov 2010

2. kolo 13. 09. 2017 středa
1008. HC Benátky nad Jizerou
HC AZ Havířov 2010
1009. HC Motor Č.Budějovice
HC Slavia Praha
1010. LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
1011. SK Kadaň
HC Zubr Přerov
1012. HC Frýdek Místek
Rytíři Kladno
1013. Valašský hokejový klub
HC Energie K. Vary
1014. SK Horácká Slavia Třebíč
Hokej Ústí nad Labem

3. kolo 16. 09. 2017 sobota
1015. Hokej Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou
1016. HC Energie K. Vary
SK Horácká Slavia Třebíč
1017. Rytíři Kladno
Valašský hokejový klub
1018. HC Zubr Přerov
HC Frýdek Místek
1019. HC Stadion Litoměřice
SK Kadaň
1020. HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
1021. HC AZ Havířov 2010
HC Motor Č.Budějovice

4. kolo 20. 09. 2017 středa
1022. HC Benátky nad Jizerou
HC Motor Č.Budějovice
1023. LHK Jestřábi Prostějov
HC AZ Havířov 2010
1024. SK Kadaň
HC Slavia Praha
1025. HC Frýdek Místek
HC Stadion Litoměřice
1026. Valašský hokejový klub
HC Zubr Přerov
1027. SK Horácká Slavia Třebíč
Rytíři Kladno
1028. Hokej Ústí nad Labem
HC Energie K. Vary

5. kolo 23. 09. 2017 sobota
1029. HC Energie K. Vary
HC Benátky nad Jizerou
1030. Rytíři Kladno
Hokej Ústí nad Labem
1031. HC Zubr Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
1032. HC Stadion Litoměřice
Valašský hokejový klub
1033. HC Slavia Praha
HC Frýdek Místek
1034. HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
1035. HC Motor Č.Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov

6. kolo 25. 09. 2017 pondělí
1036. HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov
1037. SK Kadaň
HC Motor Č.Budějovice
1038. HC Frýdek Místek
HC AZ Havířov 2010
1039. Valašský hokejový klub
HC Slavia Praha
1040. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Stadion Litoměřice
1041. Hokej Ústí nad Labem
HC Zubr Přerov
1042. HC Energie K. Vary
Rytíři Kladno

7. kolo 27. 09. 2017 středa
1043. Rytíři Kladno
HC Benátky nad Jizerou
1044. HC Zubr Přerov
HC Energie K. Vary
1045. HC Stadion Litoměřice
Hokej Ústí nad Labem
1046. HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč
1047. HC AZ Havířov 2010
Valašský hokejový klub
1048. HC Motor Č.Budějovice
HC Frýdek Místek
1049. LHK Jestřábi Prostějov
SK Kadaň

8. kolo 30. 09. 2017 sobota
1050. HC Benátky nad Jizerou
SK Kadaň
1051. HC Frýdek Místek
LHK Jestřábi Prostějov
1052. Valašský hokejový klub
HC Motor Č.Budějovice
1053. SK Horácká Slavia Třebíč
HC AZ Havířov 2010
1054. Hokej Ústí nad Labem
HC Slavia Praha
1055. HC Energie K. Vary
HC Stadion Litoměřice
1056. Rytíři Kladno
HC Zubr Přerov

9. kolo 04. 10. 2017 středa
1057. HC Zubr Přerov
HC Benátky nad Jizerou
1058. HC Stadion Litoměřice
Rytíři Kladno
1059. HC Slavia Praha
HC Energie K. Vary
1060. HC AZ Havířov 2010
Hokej Ústí nad Labem
1061. HC Motor Č.Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč
1062. LHK Jestřábi Prostějov
Valašský hokejový klub
1063. SK Kadaň
HC Frýdek Místek

10. kolo 07. 10. 2017 sobota
1064. HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek Místek
1065. Valašský hokejový klub
SK Kadaň
1066. SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov
1067. Hokej Ústí nad Labem
HC Motor Č.Budějovice
1068. HC Energie K. Vary
HC AZ Havířov 2010
1069. Rytíři Kladno
HC Slavia Praha
1070. HC Zubr Přerov
HC Stadion Litoměřice

11. kolo 09. 10. 2017 pondělí
1071. HC Stadion Litoměřice
HC Benátky nad Jizerou
1072. HC Slavia Praha
HC Zubr Přerov
1073. HC AZ Havířov 2010
Rytíři Kladno
1074. HC Motor Č.Budějovice
HC Energie K. Vary
1075. LHK Jestřábi Prostějov
Hokej Ústí nad Labem
1076. SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč
1077. HC Frýdek Místek
Valašský hokejový klub

12. kolo 11. 10. 2017 středa
1078. HC Benátky nad Jizerou
Valašský hokejový klub
1079. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek Místek
1080. Hokej Ústí nad Labem
SK Kadaň
1081. HC Energie K. Vary
LHK Jestřábi Prostějov
1082. Rytíři Kladno
HC Motor Č.Budějovice
1083. HC Zubr Přerov
HC AZ Havířov 2010
1084. HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha

13. kolo 14. 10. 2017 sobota
1085. HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
1086. HC AZ Havířov 2010
HC Stadion Litoměřice
1087. HC Motor Č.Budějovice
HC Zubr Přerov
1088. LHK Jestřábi Prostějov
Rytíři Kladno
1089. SK Kadaň
HC Energie K. Vary
1090. HC Frýdek Místek
Hokej Ústí nad Labem
1091. Valašský hokejový klub
SK Horácká Slavia Třebíč

14. kolo 16. 10. 2017 pondělí
1092. HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč
1093. Valašský hokejový klub
Hokej Ústí nad Labem
1094. HC Frýdek Místek
HC Energie K. Vary
1095. SK Kadaň
Rytíři Kladno
1096. LHK Jestřábi Prostějov
HC Zubr Přerov
1097. HC Motor Č.Budějovice
HC Stadion Litoměřice
1098. HC AZ Havířov 2010
HC Slavia Praha

15. kolo 18. 10. 2017 středa
1099. HC AZ Havířov 2010
HC Benátky nad Jizerou
1100. HC Slavia Praha
HC Motor Č.Budějovice
1101. HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov
1102. HC Zubr Přerov
SK Kadaň
1103. Rytíři Kladno
HC Frýdek Místek
1104. HC Energie K. Vary
Valašský hokejový klub
1105. Hokej Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč

16. kolo 21. 10. 2017 sobota
1106. HC Benátky nad Jizerou
Hokej Ústí nad Labem
1107. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Energie K. Vary
1108. Valašský hokejový klub
Rytíři Kladno
1109. HC Frýdek Místek
HC Zubr Přerov
1110. SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
1111. LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha
1112. HC Motor Č.Budějovice
HC AZ Havířov 2010

17. kolo 25. 10. 2017 středa
1113. HC Motor Č.Budějovice
HC Benátky nad Jizerou
1114. HC AZ Havířov 2010
LHK Jestřábi Prostějov
1115. HC Slavia Praha
SK Kadaň
1116. HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek Místek
1117. HC Zubr Přerov
Valašský hokejový klub
1118. Rytíři Kladno
SK Horácká Slavia Třebíč
1119. HC Energie K. Vary
Hokej Ústí nad Labem

18. kolo 28. 10. 2017 sobota
1120. HC Benátky nad Jizerou
HC Energie K. Vary
1121. Hokej Ústí nad Labem
Rytíři Kladno
1122. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Zubr Přerov
1123. Valašský hokejový klub
HC Stadion Litoměřice
1124. HC Frýdek Místek
HC Slavia Praha
1125. SK Kadaň
HC AZ Havířov 2010
1126. LHK Jestřábi Prostějov
HC Motor Č.Budějovice

19. kolo 30. 10. 2017 pondělí
1127. LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou
1128. HC Motor Č.Budějovice
SK Kadaň
1129. HC AZ Havířov 2010
HC Frýdek Místek
1130. HC Slavia Praha
Valašský hokejový klub
1131. HC Stadion Litoměřice
SK Horácká Slavia Třebíč
1132. HC Zubr Přerov
Hokej Ústí nad Labem
1133. Rytíři Kladno
HC Energie K. Vary

20. kolo 01. 11. 2017 středa
1134. HC Benátky nad Jizerou
Rytíři Kladno
1135. HC Energie K. Vary
HC Zubr Přerov
1136. Hokej Ústí nad Labem
HC Stadion Litoměřice
1137. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha
1138. Valašský hokejový klub
HC AZ Havířov 2010
1139. HC Frýdek Místek
HC Motor Č.Budějovice
1140. SK Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov

21. kolo 04. 11. 2017 sobota
1141. SK Kadaň
HC Benátky nad Jizerou
1142. LHK Jestřábi Prostějov
HC Frýdek Místek
1143. HC Motor Č.Budějovice
Valašský hokejový klub
1144. HC AZ Havířov 2010
SK Horácká Slavia Třebíč
1145. HC Slavia Praha
Hokej Ústí nad Labem
1146. HC Stadion Litoměřice
HC Energie K. Vary
1147. HC Zubr Přerov
Rytíři Kladno

22. kolo 15. 11. 2017 středa
1148. HC Benátky nad Jizerou
HC Zubr Přerov
1149. Rytíři Kladno
HC Stadion Litoměřice
1150. HC Energie K. Vary
HC Slavia Praha
1151. Hokej Ústí nad Labem
HC AZ Havířov 2010
1152. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Motor Č.Budějovice
1153. Valašský hokejový klub
LHK Jestřábi Prostějov
1154. HC Frýdek Místek
SK Kadaň

23. kolo 18. 11. 2017 sobota
1155. HC Frýdek Místek
HC Benátky nad Jizerou
1156. SK Kadaň
Valašský hokejový klub
1157. LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč
1158. HC Motor Č.Budějovice
Hokej Ústí nad Labem
1159. HC AZ Havířov 2010
HC Energie K. Vary
1160. HC Slavia Praha
Rytíři Kladno
1161. HC Stadion Litoměřice
HC Zubr Přerov

24. kolo 20. 11. 2017 pondělí
1162. HC Benátky nad Jizerou
HC Stadion Litoměřice
1163. HC Zubr Přerov
HC Slavia Praha
1164. Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
1165. HC Energie K. Vary
HC Motor Č.Budějovice
1166. Hokej Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov
1167. SK Horácká Slavia Třebíč
SK Kadaň
1168. Valašský hokejový klub
HC Frýdek Místek

25. kolo 22. 11. 2017 středa
1169. Valašský hokejový klub
HC Benátky nad Jizerou
1170. HC Frýdek Místek
SK Horácká Slavia Třebíč
1171. SK Kadaň
Hokej Ústí nad Labem
1172. LHK Jestřábi Prostějov
HC Energie K. Vary
1173. HC Motor Č.Budějovice
Rytíři Kladno
1174. HC AZ Havířov 2010
HC Zubr Přerov
1175. HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice

26. kolo 25. 11. 2017 sobota
1176. HC Benátky nad Jizerou
HC Slavia Praha
1177. HC Stadion Litoměřice
HC AZ Havířov 2010
1178. HC Zubr Přerov
HC Motor Č.Budějovice
1179. Rytíři Kladno
LHK Jestřábi Prostějov
1180. HC Energie K. Vary
SK Kadaň
1181. Hokej Ústí nad Labem
HC Frýdek Místek
1182. SK Horácká Slavia Třebíč
Valašský hokejový klub

27. kolo 29. 11. 2017 středa
1183. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou
1184. Hokej Ústí nad Labem
Valašský hokejový klub
1185. HC Energie K. Vary
HC Frýdek Místek
1186. Rytíři Kladno
SK Kadaň
1187. HC Zubr Přerov
LHK Jestřábi Prostějov
1188. HC Stadion Litoměřice
HC Motor Č.Budějovice
1189. HC Slavia Praha
HC AZ Havířov 2010

28. kolo 02. 12. 2017 sobota
1190. HC Benátky nad Jizerou
HC AZ Havířov 2010
1191. HC Motor Č.Budějovice
HC Slavia Praha
1192. LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
1193. SK Kadaň
HC Zubr Přerov
1194. HC Frýdek Místek
Rytíři Kladno
1195. Valašský hokejový klub
HC Energie K. Vary
1196. SK Horácká Slavia Třebíč
Hokej Ústí nad Labem

29. kolo 06. 12. 2017 středa
1197. Hokej Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou
1198. HC Energie K. Vary
SK Horácká Slavia Třebíč
1199. Rytíři Kladno
Valašský hokejový klub
1200. HC Zubr Přerov
HC Frýdek Místek
1201. HC Stadion Litoměřice
SK Kadaň
1202. HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
1203. HC AZ Havířov 2010
HC Motor Č.Budějovice

30. kolo 09. 12. 2017 sobota
1204. HC Benátky nad Jizerou
HC Motor Č.Budějovice
1205. LHK Jestřábi Prostějov
HC AZ Havířov 2010
1206. SK Kadaň
HC Slavia Praha
1207. HC Frýdek Místek
HC Stadion Litoměřice
1208. Valašský hokejový klub
HC Zubr Přerov
1209. SK Horácká Slavia Třebíč
Rytíři Kladno
1210. Hokej Ústí nad Labem
HC Energie K. Vary

31. kolo 18. 12. 2017 pondělí
1211. HC Energie K. Vary
HC Benátky nad Jizerou
1212. Rytíři Kladno
Hokej Ústí nad Labem
1213. HC Zubr Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
1214. HC Stadion Litoměřice
Valašský hokejový klub
1215. HC Slavia Praha
HC Frýdek Místek
1216. HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
1217. HC Motor Č.Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov

32. kolo 20. 12. 2017 středa
1218. HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov
1219. SK Kadaň
HC Motor Č.Budějovice
1220. HC Frýdek Místek
HC AZ Havířov 2010
1221. Valašský hokejový klub
HC Slavia Praha
1222. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Stadion Litoměřice
1223. Hokej Ústí nad Labem
HC Zubr Přerov
1224. HC Energie K. Vary
Rytíři Kladno

33. kolo 22. 12. 2017 pátek
1225. Rytíři Kladno
HC Benátky nad Jizerou
1226. HC Zubr Přerov
HC Energie K. Vary
1227. HC Stadion Litoměřice
Hokej Ústí nad Labem
1228. HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč
1229. HC AZ Havířov 2010
Valašský hokejový klub
1230. HC Motor Č.Budějovice
HC Frýdek Místek
1231. LHK Jestřábi Prostějov
SK Kadaň

34. kolo 27. 12. 2017 středa
1232. HC Benátky nad Jizerou
SK Kadaň
1233. HC Frýdek Místek
LHK Jestřábi Prostějov
1234. Valašský hokejový klub
HC Motor Č.Budějovice
1235. SK Horácká Slavia Třebíč
HC AZ Havířov 2010
1236. Hokej Ústí nad Labem
HC Slavia Praha
1237. HC Energie K. Vary
HC Stadion Litoměřice
1238. Rytíři Kladno
HC Zubr Přerov

35. kolo 29. 12. 2017 pátek
1239. HC Zubr Přerov
HC Benátky nad Jizerou
1240. HC Stadion Litoměřice
Rytíři Kladno
1241. HC Slavia Praha
HC Energie K. Vary
1242. HC AZ Havířov 2010
Hokej Ústí nad Labem
1243. HC Motor Č.Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč
1244. LHK Jestřábi Prostějov
Valašský hokejový klub
1245. SK Kadaň
HC Frýdek Místek

36. kolo 04. 01. 2018 čtvrtek
1246. HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek Místek
1247. Valašský hokejový klub
SK Kadaň
1248. SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov
1249. Hokej Ústí nad Labem
HC Motor Č.Budějovice
1250. HC Energie K. Vary
HC AZ Havířov 2010
1251. Rytíři Kladno
HC Slavia Praha
1252. HC Zubr Přerov
HC Stadion Litoměřice

37. kolo 06. 01. 2018 sobota
1253. HC Stadion Litoměřice
HC Benátky nad Jizerou
1254. HC Slavia Praha
HC Zubr Přerov
1255. HC AZ Havířov 2010
Rytíři Kladno
1256. HC Motor Č.Budějovice
HC Energie K. Vary
1257. LHK Jestřábi Prostějov
Hokej Ústí nad Labem
1258. SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč
1259. HC Frýdek Místek
Valašský hokejový klub

38. kolo 10. 01. 2018 středa
1260. HC Benátky nad Jizerou
Valašský hokejový klub
1261. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek Místek
1262. Hokej Ústí nad Labem
SK Kadaň
1263. HC Energie K. Vary
LHK Jestřábi Prostějov
1264. Rytíři Kladno
HC Motor Č.Budějovice
1265. HC Zubr Přerov
HC AZ Havířov 2010
1266. HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha

39. kolo 13. 01. 2018 sobota
1267. HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
1268. HC AZ Havířov 2010
HC Stadion Litoměřice
1269. HC Motor Č.Budějovice
HC Zubr Přerov
1270. LHK Jestřábi Prostějov
Rytíři Kladno
1271. SK Kadaň
HC Energie K. Vary
1272. HC Frýdek Místek
Hokej Ústí nad Labem
1273. Valašský hokejový klub
SK Horácká Slavia Třebíč

40. kolo 17. 01. 2018 středa
1274. HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč
1275. Valašský hokejový klub
Hokej Ústí nad Labem
1276. HC Frýdek Místek
HC Energie K. Vary
1277. SK Kadaň
Rytíři Kladno
1278. LHK Jestřábi Prostějov
HC Zubr Přerov
1279. HC Motor Č.Budějovice
HC Stadion Litoměřice
1280. HC AZ Havířov 2010
HC Slavia Praha

41. kolo 20. 01. 2018 sobota
1281. HC AZ Havířov 2010
HC Benátky nad Jizerou
1282. HC Slavia Praha
HC Motor Č.Budějovice
1283. HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov
1284. HC Zubr Přerov
SK Kadaň
1285. Rytíři Kladno
HC Frýdek Místek
1286. HC Energie K. Vary
Valašský hokejový klub
1287. Hokej Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč

42. kolo 24. 01. 2018 středa
1288. HC Benátky nad Jizerou
Hokej Ústí nad Labem
1289. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Energie K. Vary
1290. Valašský hokejový klub
Rytíři Kladno
1291. HC Frýdek Místek
HC Zubr Přerov
1292. SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
1293. LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha
1294. HC Motor Č.Budějovice
HC AZ Havířov 2010

43. kolo 27. 01. 2018 sobota
1295. HC Motor Č.Budějovice
HC Benátky nad Jizerou
1296. HC AZ Havířov 2010
LHK Jestřábi Prostějov
1297. HC Slavia Praha
SK Kadaň
1298. HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek Místek
1299. HC Zubr Přerov
Valašský hokejový klub
1300. Rytíři Kladno
SK Horácká Slavia Třebíč
1301. HC Energie K. Vary
Hokej Ústí nad Labem

44. kolo 29. 01. 2018 pondělí
1302. HC Benátky nad Jizerou
HC Energie K. Vary
1303. Hokej Ústí nad Labem
Rytíři Kladno
1304. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Zubr Přerov
1305. Valašský hokejový klub
HC Stadion Litoměřice
1306. HC Frýdek Místek
HC Slavia Praha
1307. SK Kadaň
HC AZ Havířov 2010
1308. LHK Jestřábi Prostějov
HC Motor Č.Budějovice

45. kolo 31. 01. 2018 středa
1309. LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou
1310. HC Motor Č.Budějovice
SK Kadaň
1311. HC AZ Havířov 2010
HC Frýdek Místek
1312. HC Slavia Praha
Valašský hokejový klub
1313. HC Stadion Litoměřice
SK Horácká Slavia Třebíč
1314. HC Zubr Přerov
Hokej Ústí nad Labem
1315. Rytíři Kladno
HC Energie K. Vary

46. kolo 03. 02. 2018 sobota
1316. HC Benátky nad Jizerou
Rytíři Kladno
1317. HC Energie K. Vary
HC Zubr Přerov
1318. Hokej Ústí nad Labem
HC Stadion Litoměřice
1319. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha
1320. Valašský hokejový klub
HC AZ Havířov 2010
1321. HC Frýdek Místek
HC Motor Č.Budějovice
1322. SK Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov

47. kolo 07. 02. 2018 středa
1323. SK Kadaň
HC Benátky nad Jizerou
1324. LHK Jestřábi Prostějov
HC Frýdek Místek
1325. HC Motor Č.Budějovice
Valašský hokejový klub
1326. HC AZ Havířov 2010
SK Horácká Slavia Třebíč
1327. HC Slavia Praha
Hokej Ústí nad Labem
1328. HC Stadion Litoměřice
HC Energie K. Vary
1329. HC Zubr Přerov
Rytíři Kladno

48. kolo 10. 02. 2018 sobota
1330. HC Benátky nad Jizerou
HC Zubr Přerov
1331. Rytíři Kladno
HC Stadion Litoměřice
1332. HC Energie K. Vary
HC Slavia Praha
1333. Hokej Ústí nad Labem
HC AZ Havířov 2010
1334. SK Horácká Slavia Třebíč
HC Motor Č.Budějovice
1335. Valašský hokejový klub
LHK Jestřábi Prostějov
1336. HC Frýdek Místek
SK Kadaň

49. kolo 14. 02. 2018 středa
1337. HC Frýdek Místek
HC Benátky nad Jizerou
1338. SK Kadaň
Valašský hokejový klub
1339. LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč
1340. HC Motor Č.Budějovice
Hokej Ústí nad Labem
1341. HC AZ Havířov 2010
HC Energie K. Vary
1342. HC Slavia Praha
Rytíři Kladno
1343. HC Stadion Litoměřice
HC Zubr Přerov

50. kolo 17. 02. 2018 sobota
1344. HC Benátky nad Jizerou
HC Stadion Litoměřice
1345. HC Zubr Přerov
HC Slavia Praha
1346. Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
1347. HC Energie K. Vary
HC Motor Č.Budějovice
1348. Hokej Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov
1349. SK Horácká Slavia Třebíč
SK Kadaň
1350. Valašský hokejový klub
HC Frýdek Místek

51. kolo 21. 02. 2018 středa
1351. Valašský hokejový klub
HC Benátky nad Jizerou
1352. HC Frýdek Místek
SK Horácká Slavia Třebíč
1353. SK Kadaň
Hokej Ústí nad Labem
1354. LHK Jestřábi Prostějov
HC Energie K. Vary
1355. HC Motor Č.Budějovice
Rytíři Kladno
1356. HC AZ Havířov 2010
HC Zubr Přerov
1357. HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice

52. kolo 24. 02. 2018 sobota
1358. HC Benátky nad Jizerou
HC Slavia Praha
1359. HC Stadion Litoměřice
HC AZ Havířov 2010
1360. HC Zubr Přerov
HC Motor Č.Budějovice
1361. Rytíři Kladno
LHK Jestřábi Prostějov
1362. HC Energie K. Vary
SK Kadaň
1363. Hokej Ústí nad Labem
HC Frýdek Místek
1364. SK Horácká Slavia Třebíč
Valašský hokejový klub
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
QTG
Koma
Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský kraj