3.11.2017 | Michal Raška

Vedoucí Béčko čeká zápas podzimu v Orlové

V minulém zápase si béčko rysů poradilo v domácím prostředí s posledním Novým Jičín „B“ dvouciferným výsledkem 10:0 a dostalo se do čela tabulky. V sobotu 4. 11. zavítá na led Orlové, která se nachází o bod na druhém místě. Hrát se bude na Zimním stadionu v Orlové od 17:00.

Frýdek-Místek "B" smázl béčko Nového Jičína dvoucifernou výhrou

V posledním utkání béčko Frýdku-Místku přivítalo v hale Polárka Nový Jičín „B“. Už po první třetině domácí ukázali svou kvalitu a vedli 4:0. Na začátku druhé části Frýdecko-místečtí vsítili hned dva góly a hosté vystřídali brankáře.

Po výměně se do hry dostali hosté, ale gól ve druhé periodě nepadl. Ve třetí třetině se ovšem domácí mašina opět rozjela do obrátek a po dalších čtyřech gólech slavila vysokou výhru 10:0. Nejlepším hráčem toho utkání byl Jan Sluštík, který si připsal dva góly a tři asistence.

Krajskou ligu čeká zápas podzimu, Orlovou táhne Jakub Juhász

V sobotu 11. 4. na Zimním stadionu v Orlové se proti sobě postaví domácí hráči Orlové a naši frýdecko-místečtí hráči béčka. Čeká nás velmi kvalitní utkání, jelikož proti sobě nastoupí prvním s druhým v Moravskoslezské krajské lize. Nejlepším střelcem béčka Frýdku-Místku je s osmi góly Tomáš Mičulka. U Orlové vstřelil už třináct gólů Jakub Juhász.

Zápas v Rožnově pod Radhoštěm rozhodla třetí třetina

Už v 9. minutě se Orlová dostal do vedení po gólu Vaštíka, domácí srovnali v 19. minutě a první třetina skončila smírně 1:1. Ve druhé části se dostal Rožnov do vedení, ale odpověď Orlové byla rychlá a druhým gólem v zápase srovnal Vaštík. Ovšem začátek třetí třetiny začali nejlépe hosté a ve 43. minutě se prosadil Lenomar.

O šest minut později přidal druhý gól a hosté se dostali do dvoubrankového vedení. V 53. minutě domácí vsítili třetí gól a zdramatizovali utkání. Ovšem dvě minuty před koncem poslal opět Orlovou do dvoubrankového vedení její nejlepší střelec Juhasz. A těsně před koncem utkání přidal i druhý gól. Orlová tak vyhrála 6:3 a odvezla si tři body.

Textový přenos utkání můžete sledovat zde.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada