2:3
(0:0, 1:3, 1:0)

HC Frýdek-Místek "B"

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 30. Skopal (Fraš, Bendik), 50. Kovalovský (Fraš) – 25. Fiala (Mičulka), 32. Mičulka (Fiala), 35. Mičulka (Fiala)

Béčko prolomilo sérii proher, vyhrálo v Horním Benešově

5.12.2017 | Petr Sumbal

"B" tým Frýdku-Místku konečně zase ochutnal pocit vítězství. Po šesti prohrách po sobě se mu podařilo porazit 3:2 Horní Benešov. Po bezgólové první třetině v té druhé vystřelil Rysům vedení Fiala. Pak sice vyrovnal Skopal, ale ještě do přestávky přidal dva přesné zásahy Mičulka. Domácí pak sice ve třetí třetině ještě snížili, když se prosadil Kovalovský, ale na vyrovnání už nedosáhli. Frýdek-Místek v tabulce Krajské ligy postoupil na šesté místo.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada