Muži "B" - 27. (so 10.2., 17:00)

HC Orlová

HC Orlová

5:4
(2:1, 2:1, 1:2)
HC Frýdek-Místek

HC Frýdek-Místek "B"


Arena: Zimní stadion Orlová

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 2. Petrák (Dýrr, Zámecznik), 4. Matějíček (Zakuťanský), 36. Hegegy (Zakuťanský), 39. Štefanka (Matějíček, Zámecznik), 56. Juházs (Rosůlek) – 16. Polášek (Gonos), 35. Heralt, 46. Heralt (Slovák, Ondráček), 47. Flegr. Rozhodčí: Vít Hykel - Jaroslav Štěpán, Matěj Bartoň. Vyloučení: 9:4.

HC Orlová: Gleich - Zientek, Hegegy, Kytka, Tomis, Štefanka, Zamecznik - Juhász, Rosůlek, Vaštík D., Zákuťanský, Pavlát, Grepl, Petrák, Grepl, Kotásek, Matějíček, Dýrr, Lenomar.

HC Frýdek-Místek "B": Horváth - Gonos, Ondráček, Polášek, Hamhalter, Heralt, Ševčík, Flegr, Vančo-Minařík, Mičulka, Flok, Slovák, Gottwald.


Béčko v posledním zápase podlehlo vítězi základní části Orlové

11.2.2018 | Michal Raška

Do posledního utkání základní části Moravskoslezské krajské ligy vyrazilo frýdecko-místecké béčko do Orlové, která se nachází na čele tabulky. Do zápasu vstoupili lépe domácí a po čtyřech minutách vedli o dvě branky. Těsně před první přestávkou se prosadil Roman Polášek a Orlová tak vedla 2:1. Po polovině utkání vyrovnal stav Jakub Heralt, ale následně domácí vstřelili dvě branky. Do třetí dvacetiminutovky i tentokrát vstoupil lépe Frýdek-Místek a po brankách Jakuba Heralta a Jana Flegra vyrovnal. Ovšem nakonec se z vítězství za tři body radovala Orlová, když se čtyři minuty před koncem prosadil Jakub Juhász. Béčko Frýdku-Místku tak skončilo v základní části na sedmém místě se čtyřiceti dvěma body a v play-off narazí na Bohumín.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno