RLMD - příprava - Příprava (pá 11.8., 13:15)

HC Frýdek-Místek

HC Frýdek-Místek

13:1
(3:0, 5:0, 5:1)
HC RT TORAX Poruba

HC RT TORAX Poruba


Arena: Hala Polárka, diváci: 54

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 6. Bláha (Kolder), 10. Hudeček (Piskoř), 19.Hudeček (Hranický, Piskoř), 23. Hudeček, 27. Piskoř (Hájek, Kusák), 30.Dvořák, 36. Bláha, 38. Piskoř (Hudeček), 44. Kolder (Kuchař, Adámek), 48. Bláha, 51. Hranický (Piskoč, Hudeček), 54. Piskoř (Hudeček), 59. Bláha - 55. Becher. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 54.

HC Frýdek-Místek: Krška (30. Majer) - Adámek, Velička, Hranický, Říhošek, Hylský, Kusák, Hájek, Holeczy, Bláha, Piskoř, Kolder, Strejček, Kuchař, Rýpar, Hudeček, Dvořák, Šmatelka

HC RT TORAX Poruba: Münch (31. Drabčík) - Stehlík, Hlaváč, Pásek, Richtár, Haladěj, Borkovec, Harabiš, Hlavatý, Kubalák, Zeman, Tošenovjan, Becher, Mayer, Stuchlík, Petruška


Mladší dorost na úvod přípravy deklasoval Porubu

11.8.2017 | Mario Schüler

V prvním přípravném zápase přivítali mladší dorostenci soupeře z nedaleké Poruby. Od začátku utkání byli aktivnější domácí, kteří tak diktovali tempo hry. Hned tři hráči zaznamenali hattrick v zápase.

S Lukáše Krškou v brance a kapitánem Hudečkem začali svěřenci Radima Nečase proti stejně starým hráčům z Poruby ne moc dobře, když na konci 3. minuty putoval za katr domácí Hranický, který poslal kus černé gumy z obranného pásma mimo hřiště. Oslabení domácí družina zvládla a na začátku 6. minuty poprvé udeřila navíc ve vlastním oslabení. Skóre zápasu otevřel přesnou ranou Marek Bláha 1:0. Hosté marně hledali cestu k brance Lukáše Kršky, který moc práce neměl.V polovině úvodního dějství sehráli útočnou akci Martin Piskoř se Zdenkem Hudečkem a bylo to 2:0. Po druhé brance domácích se poprvé vylučovalo na straně Poruby, ale hra v početní výhodě další přesný zásah domácích nepřinesla. Třetí změnu ve skóre zařídil necelé dvě minuty před první sirénou svou druhou brankou v zápase Zdenko Hudeček, který nedal svým zakončením hostujícímu brankáři šanci – 3:0.

Druhá dvacetiminutovka patřila znovu domácím. Hned v jejím úvodu zkompletoval hattrick Zdenko Hudeček4:0. Poprvé mezi střelce se v zápase zapsal po souhře s Patrykem Kusákem a Adamem Hájkem Martin Piskoř, který rozvlnil síť hostující branky popáté – 5:0. Na jeho střelecký úspěch navázal v polovině utkání Radek Dvořák - 6:0. Po šesté brance přenechal Krška místo v brankovišti Ondřeji Majerovi, kterého soupeř příliš nezaměstnával. To na druhé straně se z čistého konta radoval druhý brankář Poruby Vincent Drabčík něco málo přes šest minut, než ho propálil druhu brankou v zápase Marek Bláha 7:0. Hosté ať dělali, co chtěli, tak domácí nebezpečné šance nedokázali eliminovat a v čase 37:01 si gólovou radost nenechal vzít Martin Piskoř, který stanovil na konečných 8:0 po čtyřiceti minutách hry.

Závěrečná perioda nabídla porci dalších šesti branek. Vše odstartoval Benjamin Kolder, jehož projektil se zastavil až o vnitřní síť hostující branky – 9:0. Poprvé v sezoně se rozsvítila desítka na domácí straně v osmačtyřicáté minutě, kdy si připsal třetí branku v zápase Marek Bláha, který nejenže dal desítku, ale oslavit ji mohl hatrickem. Porubští se stále marně pokoušeli smazání nuly na straně vstřelených branek, ale proti byla domácí obrana. Navíc závěrečnou desetiminutovku odpálil Ondřej Hranický a skóre tak narůstalo – 11:0. Tři minuty na to završil svůj hattrick Martin Piskoř, který si v zápase připsal již šestý bod (3+3) a hosté si začali dělat starosti s tím, jak tucet obdržených branek naložit do autobusu na zpáteční cestu – 12:0. V 55. minutě zmírnil debakl hostující Ondřej Becher, jehož pokus doplachtil až za záda brankáře Frýdku-Místku – 12:1. Nebyla to ovšem konečná podoba výsledku utkání, neboť Marek Bláha střelecké hody zápasu odšpuntoval a tak si je taky ukončil a jak jinak, než další brankou – 13:1. Závěrečných 100 vteřinách utkání se už nic podstatného neudálo a přípravné utkání tak skončilo jasnou výhrou domácího týmu.

Mladší dorostenci Frýdku-Místku si ve svém úvodním vystoupení v letošní sezoně s chutí zastříleli a zaznamenali tak vysoké vítězství nad týmem Poruby.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno