RLMD

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 10.9.2017  Černí Vlci  Frýdek-Místek  4:2
2. so 16.9.2017  Frýdek-Místek  Těšín  4:2
3. ne 17.9.2017  Opava  Frýdek-Místek  9:1
4. ne 24.9.2017  Frýdek-Místek  Krnov   
5. st 27.9.2017  Nový Jičín  Frýdek-Místek  3:2
6. ne 1.10.2017  Poruba  Frýdek-Místek  2:8
7. ne 8.10.2017  Frýdek-Místek  Vítkovice "B"  3:4
8. so 14.10.2017  Orlová  Frýdek-Místek  4:5sn
9. so 21.10.2017  Frýdek-Místek  Karviná  6:4
10. ne 22.10.2017  Frýdek-Místek  Černí Vlci  4:3
11. ne 29.10.2017  Těšín  Frýdek-Místek  4:3sn
12. pá 3.11.2017  Frýdek-Místek  Opava  2:11
13. so 11.11.2017  Krnov  Frýdek-Místek   
14. ne 12.11.2017  Frýdek-Místek  Nový Jičín  7:0
15. pá 17.11.2017  Frýdek-Místek  Poruba  6:2
16. so 18.11.2017  Vítkovice "B"  Frýdek-Místek  5:6sn
17. so 25.11.2017  Frýdek-Místek  Orlová  7:3
18. so 2.12.2017  Karviná  Frýdek-Místek  1:8
o postup ne 10.12.2017  Frýdek-Místek  Hodonín  8:6
o postup ne 17.12.2017  U. Ostroh  Frýdek-Místek  5:6sn
o postup pá 22.12.2017  Frýdek-Místek  Břeclav  4:5
o postup so 6.1.2018  Opava  Frýdek-Místek  13:2
o postup so 13.1.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice "B"  1:2
o postup ne 14.1.2018  Černí Vlci  Frýdek-Místek  10:00
o postup ne 21.1.2018  Frýdek-Místek  Kroměříž   
o postup ne 28.1.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín  10:00
o postup so 10.2.2018  Olomouc  Frýdek-Místek   
o postup ne 11.2.2018  Hodonín  Frýdek-Místek  10:45
o postup ne 18.2.2018  Frýdek-Místek  U. Ostroh   
o postup so 24.2.2018  Břeclav  Frýdek-Místek   
o postup ne 25.2.2018  Frýdek-Místek  Opava   
o postup ne 4.3.2018  Vítkovice "B"  Frýdek-Místek   
o postup so 10.3.2018  Frýdek-Místek  Černí Vlci   
o postup ne 11.3.2018  Kroměříž  Frýdek-Místek   
o postup ne 18.3.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek   
o postup ne 25.3.2018  Frýdek-Místek  Olomouc   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno