Muži "B"

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 23.9.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Rožnov  7:5
2. čt 28.9.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Poruba  4:7
3. so 30.9.2017  Bohumín  HC Frýdek-Místek "B"  1:2
4. so 7.10.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Krnov  4:1
5. so 14.10.2017  Český Těšín  HC Frýdek-Místek "B"  7:2
6. st 18.10.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Horní Benešov  7:0
7. út 24.10.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Studénka  17:45
8. pá 27.10.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Nový Jičín "B"  18:00
9. so 4.11.2017  Orlová  HC Frýdek-Místek "B"  17:00
10. so 11.11.2017  Rožnov  HC Frýdek-Místek "B"   
11. pá 17.11.2017  Poruba  HC Frýdek-Místek "B"   
12. ne 19.11.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Bohumín  17:00
13. so 25.11.2017  Krnov  HC Frýdek-Místek "B"   
14. st 29.11.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Český Těšín  18:00
15. so 2.12.2017  Horní Benešov  HC Frýdek-Místek "B"   
16. so 9.12.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Studénka  17:00
17. st 13.12.2017  Nový Jičín "B"  HC Frýdek-Místek "B"   
18. so 16.12.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Orlová  17:00
19. pá 22.12.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Rožnov  18:00
20. pá 29.12.2017  HC Frýdek-Místek "B"  Poruba  18:00
21. so 6.1.2018  Bohumín  HC Frýdek-Místek "B"   
22. st 10.1.2018  HC Frýdek-Místek "B"  Krnov  18:00
23. so 13.1.2018  Český Těšín  HC Frýdek-Místek "B"   
24. so 20.1.2018  HC Frýdek-Místek "B"  Horní Benešov  17:00
25. ne 28.1.2018  Studénka  HC Frýdek-Místek "B"  17:00
26. so 3.2.2018  HC Frýdek-Místek "B"  Nový Jičín "B"  17:00
27. so 10.2.2018  Orlová  HC Frýdek-Místek "B"  17:00
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
QTG
Koma
Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský kraj