LMŽ 5. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 9.9.2017  Frýdek-Místek  Poruba  7:6
2. so 16.9.2017  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  2:5
3. st 20.9.2017  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  4:7
4. so 23.9.2017  Frýdek-Místek  Karviná  3:4
5. čt 28.9.2017  Třinec  Frýdek-Místek  9:5
6. ne 1.10.2017  Frýdek-Místek  Těšín  9:6
7. st 4.10.2017  Poruba  Frýdek-Místek  3:9
8. so 7.10.2017  Havířov  Frýdek-Místek  1:5
9. ne 15.10.2017  Frýdek-Místek  Orlová  2:12
10. st 18.10.2017  Frýdek-Místek  Havířov  10:8
11. so 21.10.2017  Frýdek-Místek  Opava  3:15
12. so 4.11.2017  Frýdek-Místek  Vítkovice  3:8
13. st 8.11.2017  Těšín  Frýdek-Místek  4:8
14. ne 12.11.2017  Frýdek-Místek  Třinec  4:3
15. pá 17.11.2017  Karviná  Frýdek-Místek  1:14
16. so 25.11.2017  Opava  Frýdek-Místek  6:4
17. so 2.12.2017  Orlová  Frýdek-Místek  10:9
18. st 6.12.2017  Frýdek-Místek  Karviná  20:6
19. so 9.12.2017  Vítkovice  Frýdek-Místek  4:2
20. čt 21.12.2017  Karviná  Frýdek-Místek  4:3
O umístění ne 7.1.2018  Frýdek-Místek  Přerov  7:5
O umístění so 13.1.2018  Prostějov  Frýdek-Místek  4:4
O umístění ne 28.1.2018  Studénka  Frýdek-Místek  14:15
O umístění so 10.2.2018  Frýdek-Místek  Černí Vlci  11:15
O umístění čt 22.2.2018  Přerov  Frýdek-Místek  15:15
O umístění út 27.2.2018  Frýdek-Místek  Prostějov  17:00
O umístění so 10.3.2018  Frýdek-Místek  Studénka   
O umístění so 17.3.2018  Černí Vlci  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno