13.03.2018 | Mario Schüler

Autogramiáda 2018

HC Frýdek-Místek a OC Frýda Vás zvou na autogramiádu našich frýdecko-místeckých hokejistů, tentokráte už v druhé hokejové sezoně 2017/2018 WSM Ligy.

Na play-off jsme v letošní sezoně sice nedosáhli, ale i tak by se naši hokejisté chtěli rozloučit a poděkovat všem fanouškům, kteří je chodili pravidelně podporovat a nezalekli se ani jízdy na vzdálenější stadiony.

Všichni hokejoví fanoušci jsou proto srdečně zváni v pátek 23. března v 16 hodin do OC Frýda na autogramiádu našich hokejistů Frýdku-Místku. Mimo jiné pro Vás bude připravena soutěž o ceny HC Frýdek-Místek, dále bude dán prostor pro Vaše dotazy a určitě nebude chybět závěrečné focení s hráči.

Přijďte společně s námi zakončit už druhou prvoligovou sezonu ve WSM lize 2017/2018 a strávit pohodové odpoledne s našimi hráči.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno