13.06.2017 | Mario Schüler

WSM liga startuje 9. září. Frýdek-Místek zahájí prvoligovou pouť na ledě Karlových Varů

Úterní Aktiv WSM ligy v Praze (13. 6.) dal letošnímu ročníku soutěže definitivní podobu.

Stejně jako loni, tak i letos bude mít základní část soutěže 52 kol. Soutěž odstartuje v sobotu 9. září a konec základní části je naplánován na sobotu 24. února.

Letošní ročník soutěže nenabídne divákům zápasy předkola ply off ani skupiny o udržení. Do play off tak postoupí osmička nejlepších a pro zbývající šestku sezona na konci února končí.

Hracími dny zůstala středa, sobota a vložené pondělky.

Podle vyjádření řídícího pracovníka WSM ligy Pala Setikovského by se neměla opakovat situace z loňské sezony a měl by být zaručen optimální poměr domácích zápasů v sobotu a ve středu. Respektovány budou i dohody klubů týkající se předehrávek a výměn pořadatelství. Soutěž bude dále respektovat listopadovou a prosincovou reprezentační přestávku.

Hokejisté Frýdku-Místku čeká úvodní kolo na ledě loňského extraligového týmu v Karlových Varech. Kompletní rozlosování základní části WSM ligy bude zveřejněno po zaslání ze strany Českého svazu ledního hokeje.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno