WSM Liga

kolodatumdomácí hosté  
1. kolo so 8.9.2018  Kladno  Frýdek-Místek  16:00
2. kolo po 10.9.2018  Frýdek-Místek  Havířov  18:00
3. kolo st 12.9.2018  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek   
4. kolo so 15.9.2018  Frýdek-Místek  Třebíč  17:00
5. kolo st 19.9.2018  Litoměřice  Frýdek-Místek   
7. kolo po 24.9.2018  Frýdek-Místek  Poruba  18:00
8. kolo st 26.9.2018  Vsetín  Frýdek-Místek   
9. kolo so 29.9.2018  Frýdek-Místek  Benátky  17:00
10. kolo st 3.10.2018  Jihlava  Frýdek-Místek   
11. kolo so 6.10.2018  Frýdek-Místek  Slavia  17:00
12. kolo st 10.10.2018  Přerov  Frýdek-Místek   
13. kolo so 13.10.2018  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  17:00
14. kolo po 15.10.2018  Prostějov  Frýdek-Místek   
15. kolo st 17.10.2018  Frýdek-Místek  Kadaň  18:00
16. kolo so 20.10.2018  Frýdek-Místek  Kladno  17:00
17. kolo po 22.10.2018  Havířov  Frýdek-Místek   
18. kolo st 24.10.2018  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  18:00
19. kolo so 27.10.2018  Třebíč  Frýdek-Místek   
20. kolo st 31.10.2018  Frýdek-Místek  Litoměřice  18:00
22. kolo po 12.11.2018  Poruba  Frýdek-Místek   
23. kolo st 14.11.2018  Frýdek-Místek  Vsetín  18:00
24. kolo so 17.11.2018  Benátky  Frýdek-Místek   
25. kolo po 19.11.2018  Frýdek-Místek  Jihlava  18:00
26. kolo st 21.11.2018  Slavia  Frýdek-Místek   
27. kolo so 24.11.2018  Frýdek-Místek  Přerov   
28. kolo po 26.11.2018  Č. Budějovice  Frýdek-Místek   
29. kolo st 28.11.2018  Frýdek-Místek  Prostějov  18:00
30. kolo so 1.12.2018  Kadaň  Frýdek-Místek   
31. kolo st 5.12.2018  Kladno  Frýdek-Místek   
32. kolo so 8.12.2018  Frýdek-Místek  Havířov  17:00
33. kolo po 10.12.2018  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek   
34. kolo st 12.12.2018  Frýdek-Místek  Třebíč  18:00
35. kolo so 15.12.2018  Litoměřice  Frýdek-Místek   
37. kolo st 19.12.2018  Frýdek-Místek  Poruba  18:00
38. kolo so 22.12.2018  Vsetín  Frýdek-Místek   
39. kolo čt 27.12.2018  Frýdek-Místek  Benátky  18:00
40. kolo so 29.12.2018  Jihlava  Frýdek-Místek   
41. kolo čt 3.1.2019  Frýdek-Místek  Slavia  18:00
42. kolo so 5.1.2019  Přerov  Frýdek-Místek   
43. kolo po 7.1.2019  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  18:00
44. kolo st 9.1.2019  Prostějov  Frýdek-Místek   
45. kolo so 12.1.2019  Frýdek-Místek  Kadaň  17:00
46. kolo po 14.1.2019  Frýdek-Místek  Kladno  18:00
47. kolo st 16.1.2019  Havířov  Frýdek-Místek   
48. kolo so 19.1.2019  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  17:00
49. kolo st 23.1.2019  Třebíč  Frýdek-Místek   
50. kolo so 26.1.2019  Frýdek-Místek  Litoměřice  17:00
52. kolo st 30.1.2019  Poruba  Frýdek-Místek   
53. kolo so 2.2.2019  Frýdek-Místek  Vsetín  17:00
54. kolo po 11.2.2019  Benátky  Frýdek-Místek   
55. kolo st 13.2.2019  Frýdek-Místek  Jihlava  18:00
56. kolo so 16.2.2019  Slavia  Frýdek-Místek   
57. kolo po 18.2.2019  Frýdek-Místek  Přerov  18:00
58. kolo st 20.2.2019  Č. Budějovice  Frýdek-Místek   
59. kolo so 23.2.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  17:00
60. kolo út 26.2.2019  Kadaň  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno